Siber World olarak Antalya’da Web Yazılım hizmetleri veriyoruz. CRM, ERP gibi web yazılım hizmetlerini sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetleri ve sistemler hakkında kısaca bilgilendirmek gerekirse Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Kurumsal Kaynak Planlama otomasyon sistemleri yazılımları yapmaktayız.

CRM yazılımının en temel amacı kısaca firmanızın karlılık oranını arttırmaktır. Müşterilerinize sunacağınız bir CRM sistemi ile müşterileriniz ile devamlı etkileşim içinde olabilir ve birçok geri bildirimi kolayca alabilir ve geribildirimlere daha kısa sürede karşılık verebilirsiniz. Böylelikle potansiyel müşterilerinizi de kazanma ihtimalini yakalayabilirsiniz. Bir satış esnasında da CRM sistemi üzerinden gerçekleşen pazarlıktan ödemeye kadar her satış aşamasını inceleyebilir ve müşteri ilişkilerine ek olarak personel performansını da değerlendirebilirsiniz. Kaliteli yazılmış olan bir CRM uygulaması firmanız için daha fazla müşteri ve daha fazla kar manasına gelmektedir. Tüm bunların yanı sıra gerekli bilgiler müşteriye ve tarafınıza zaman kaybı olmadan anlık olarak iletilir, gerekli olan her süreç kolayca tamamlanır CRM sistemi sayesinde zaman kaybının da önüne geçilmiş olur.

ERP yani kurumsal kaynak planlama sistemleri firmanızın uçtan uca yönetimi için tercih edilmektedir. Yönetim süreçleri pozisyon ve departman ayrımı yapılarak sağlanmaktadır. Üretim Yönetimi, Finans Yönetimi, Malzeme Stok Yönetimi, Satış Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Dış Ticaret Yönetimi, Kalite Yönetimi, Bakım Yönetimi, Satış Sonrası Hizmetler ve İş Zekâsı gibi farklı alanlar tek sistemde toplanır fakat belirttiğimiz gibi erişimler ve süreçler tamamen ayrı tutulmaktadır. Buradaki önemli detay ise farklı departmandaki personellerin bir başka departmandaki süreçleri görüntüleyememesi ve süreçleri inceleyememesidir. Her personel yalnızda kendi alanını ve kendi iş sürecini takip etmektedir. Böylelikle bir yönetici olarak her süreç hakkında ihtiyaç duyulan her türlü bilgiye sadece sizler kolayca erişebilirsiniz

Bir ERP sisteminden örnek senaryo ifade edelim ve inşaat sektörünü ele alalım. Yeni bir personel işe başlamaktadır ve bu personel inşaat mühendisi olarak varsayılsın. Firma tarafından mühendise sunulacak olan gerekli ekipmanlar, bilgisayardan kullanacağı barete kadar ERP sistem üzerinden gerçekleştirilir. Bu durumda da mühendis ERP sistem üzerinden talep oluşturur ve bu talep ardından ambarlar ve stoklar kontrol edilir eğer stoklarda bulunan bir ürün var ise kendisine stoklardan tedarik edilir ve olmayan ürünler için de gerekli pozisyondaki kişiler tarafından ürün siparişi verilir ve mühendise ulaştırılır. Gerçekleşen tüm süreçler ise ERP sistemi üzerinden kolayca görüntülenebilir ve raporlanabilir. 

Ek kullanım alanları olarak firmanızda kiralık araçların kullandığı düşünülürse tüm araçlar ve araçların zimmetlendiği kişiler, personellerin izin talepleri ya da insan kaynaklarında gerçekleşen her türlü süreçlerin takip edilmesi gibi işlemlerin tek sisteme toplanmasıdır.

Kısacası bir kurum için tepeden tırnağa tüm detayların barındırılacağı ve süreçlerin takibinin yapılabileceği bir sistemdir. ERP yazılımı size, her alana kolay erişim, daha az evrak işleri, kolay planlama, gelişmiş iş süreçleri, maliyet geçmişi, nakit takibi ve tedarik süreçleri gibi birçok farklı alanda sizlere avantaj sağlamaktadır. 

Genel anlamda kurumsal yönetim sistemleri, stok ve satış yönetim sistemleri vb. yazılımların kodlanması ve firmanız tarafından kullanılması sizi, firmanızı kesinlikle ayıracaktır ve ön plana çıkaracaktır. Sistemli çalışmak doğrudan firmanızın başarısını yükseltecektir.

Bizler ise bu noktada web yazılım hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Uzman yazılım ekibimiz tarafından firmanıza özel, iş süreçlerinize özel CRM sistemler ve ERP sistemler yazılımlarını kodluyoruz. 

İş süreçleriniz sizlerle detaylı görüşmeler ile belirlenecektir ve ardından gerekli analizler ve süreç değerlendirmeleri yapılacaktır. Bu noktada sizin yaptığınız, yönettiğiniz işler ile detaylı bilgileri tarafımıza eksiksiz aktarmanız gerekmektedir ki sistemler sizin firmanızın işleyişine uygun bir şekilde çalışabilsin. Aktaracağınız detaylı bilgiler ve yönetmek istediğiniz iş süreçleri ile sizlere özel web yazılım hizmetimizle CRM sisteminiz ya da ERP sisteminiz kodlanmaktadır. Sistemlerin gerekli kısımlarına firmanıza özel logolarınız ve gerekli firma bilgileriniz de eklenecektir böylelikle firmanız daha kurumsal bir izlenim kazanacaktır. Tamamen müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak ve proje süresince de ara görüşmeler ile sizlerle karşılıklı değerlendirme süreçleri gerçekleşmektedir.

Yazılım satış sonrasında yani ERP ya da CRM sisteminiz canlıya taşındıktan sonra firmanızın sisteme adapte sürecince de sizlere yönelik teknik desteğimiz de devam edecektir böylelikle bizi tercih etmeniz sizi iş hayatınızda da mutlu edecektir ve memnun kalacağınızdan eminiz. Uzman yazılımcı ekibimiz ile proje sürecini en kısa sürede ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Olası büyük sistemsel hatalar gibi durumlarda ise 7/24 destek sağlayabilir ve anında yazılımcılarımız tarafından ani müdahaleler yapılabilmektedir. Sizler de bizi tercih ederek firmanızı, işlerinizi, personellerinizi ve müşteri kitlenizi kolayca kontrol altına alabilir ve tüm süreçler hakkında daha kolay bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylelikle daha kolay bir şekilde eksiklerinizi de görebilecek ve gerekli iyileştirmeleri daha iyi bir şekilde yapabileceksiniz ve günden güne kurumsal sisteme uyum sağlayacak ve resmi bir ticari sürece adım atmış olacaksınız.

Başarıya giden yolda atacağınız ilk adım bizi tercih etmek olacaktır. Siber World olarak sizlere web yazılım hizmetimizi kusursuz bir şekilde sunarak memnuniyetinizi sağlamaktan gurur duyarız.