Antalya Web Tasarım sektöründe öncü olarak dünya çapında web denilince ilk akla gelen internet ortamı ve internet siteleri olmaktadır. Günümüzde pandemi süreciyle beraber internet sitelerinde yoğunluklar oluşmaya başlamıştır. Küçük büyük firma fark etmeksizin ve buna ek olarak bireysel olarak artık insanlar yaptıkları her işi internet ortamına taşımaya çalışmaktadır. Bu noktada Antalya Web Tasarım konusunda bizler size hizmet vermek, destek vermek için hazırız. Hayallerinizi, hedeflerinizi canlıya taşımak için ve firmanızın, ürünlerinizin dünyaya açılması için ihtiyaç duyduğunuz web sitenizi özenle hazırlayabilir ve kapılarınızı dünyaya aralayabiliriz.

Web siteniz sayesinde yapmış olduğunuz işleri kolayca yazılı olarak ifade edebilir ve müşteri kitlenize kalıcı ve anlaşılır bir bilgi aktarmış olursunuz ve kaliteli görseller ile ilk andan itibaren müşteri kitlenizi etkilemeye başlayabilirsiniz. 

Web sitenizi uzun vadede bir yatırım olarak düşünmelisiniz. Sizlere sunduğumuz Antalya Web Tasarım hizmetimiz ile dünyaya açılma imkanını yakalayacaksınız fakat bu süreç biraz zaman alabilmektedir. Dolayısıyla günden güne, web sitenizi güncel tutarak ve ilgilenerek kitlenizde bir hareketlilik oluşturabilirsiniz. Tanıtım web sitesi dışında E-Ticaret sistemi hizmetimizden faydalanırsanız eğer sizler uyurken dahi müşterileriniz alışverişlerini gerçekleştirmiş olabilecektir. 

Bizler de size özel web tasarım hizmetimizi sunarken belirli adımlar izleyerek kaliteden ödün vermeden, titizlikle çalışmaktayız. Sözü geçen adımlar ise tasarım süreçlerimiz olan planlama, tasarım, optimizasyon, test ve yayına alma süreçlerimizdir.

Süreçlerimiz hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek isteriz.

Planlama: Planlama adlı aşamada anlaşılacağı üzere projenizin, işlerinizin, ürünlerinizin ve beklentilerinizin tarafımıza detaylı bir şekilde aktarımı söz konusu olmaktadır. Bilgi alışverişi gerçekleştirildikten sonra ise alanında uzman ekibimiz tarafından bir değerlendirme ve planlama süreci başlar. Bu süreçte çalışmalar işinizin ya da ürünlerinizin en iyi şekilde sergilenmesi ve pazarlanması göz önünde bulundurularak gerçekleşmektedir. Ek olarak bu aşamada sizin de bizlere aktardığınız bilgiler oldukça önemlidir dolayısıyla eksik bilgi vermemeye özen göstermeli ve ne istediğinizden emin olmalısınız. 

Tasarım: Teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan tasarım aşamasında planlama aşamasında alınan bilgilere göre ilerleme kaydedilmektedir. Popüler teknolojiler olan Bootstrap, HTML, CSS ve JS ile kaliteli, amacına uygun bir şekilde tasarımınız gerçekleştirilir. Tasarım esnasında kullanıcı deneyimi de göz önünde bulundurulur. Kullanıcı dostu tasarım yapılmaya özen gösterilir çünkü bir müşterinin ya da potansiyel müşterinin web sitenize girdiğinde anında çıkması asla istenmez. Dolayısıyla web sitenizde ilk izlenim oldukça önemlidir. Bizler de bu noktada oldukça titiz bir çalışma sürdürmekteyiz.

Tüm bunlara ek olarak Responsive olarak adlandırılan tasarım modeli ile tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu modelde ise web sitenizin tüm cihazlarda en ideal boyutlarda gösterilmesini sağlanmaktadır. Örneğin, bir görselin bilgisayardaki boyutu ile telefondaki boyutu ve benzer şekilde pencere boyutları da aynı olamayacağı için gerekli çalışmalar ile her cihazda en uygun görünüm elde edilir ve web siteniz sizlere en kaliteli şekilde sunulur.

Optimizasyon: Optimizasyon ayarlarında ise bazı web standartları göz önünde bulundurularak web sitenizde eksik kalan ya da yetersiz olan alanlar düzenlenir. Performans ayarları yapılır. Genel anlamıyla uyumluluklar sağlanır. Unutmayın ki sitenizdeki ürün kaliteniz ne kadar iyi olursa olsun web sitenizin kullanışlı olmaması, yavaş olması ya da güvenli bir izlenim oluşturmaması tamamen negatif bir etki yaratacaktır ve ürününüzün değerini göz ardı edecektir. Dolayısıyla web tasarımın her aşamasında, her anında titizlikle çalışarak her detaya özen gösteriyoruz.

Test: Test aşaması ayrı bir aşama olarak gibi görünse de aslında her aşamada anlık testler de uygulanmaktadır fakat bu aşamada ise web siteniz tamamıyla incelenir ve fonksiyonel her alan özel olarak test edilir. Hatalar varsa onarılır. Hız testleri yapılır ve olası durumlarda gerekli iyileştirmeler yapılarak web siteniz kusursuz bir hale getirilir.

Yayına Alma: Test aşamasını başarıyla tamamlayan projelerimiz artık yayınlanmaya hazırdır. Web tasarımınızı canlıya taşımak için gerekli domain ve hosting hizmetleri sağlanır. Sizlere Antalya Web Tasarım hizmetleri olarak sağlayacağımız web hosting ile hızlı ve kullanışlı bir şekilde web sitenizi görüntüleyebilecek ve müşterilerinize sunabileceksiniz. Web siteniz yayına alındıktan sonra da teknik destek sağlayarak adapte sürecinize yardımcı oluyoruz.

Antalya Web Tasarım hizmetleri olarak her zaman müşteri memnuniyetini ve isteklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. İstekli olup fakat kendinden emin olmayan müşterilerimiz için de geniş portföyümüzü sunarak fikirlerini yönlendirme konusunda da oldukça ilgili bir iletişim ile ortak paydada birleşip projenizi şekillendirebiliyoruz. Sizler bizim için bir müşteriden çok daha fazlasısınız. Her tercihinizde bizler daha çok gelişiyoruz ve tasarımlarımızı zevkle kodluyoruz. Profesyonel Antalya Web Tasarım hizmetlerimizle sizlere kusursuz hizmet vermek için her zaman hazırız.

Sizler de bizi tercih ederek firmanızı, ürünlerinizi sergileyebilir ve pazarınızı dünyaya açabilirsiniz. Evrensel bir ortamda ticaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başarıya giden yolda atacağınız ilk adım bizi tercih etmek olacaktır. Antalya Web Tasarım Hizmetleri olarak bizi tercih etmenizin sizi bir adım öne çıkaracağından hiç şüpheniz olmasın.